Kup program Koszty.PLZarejestruj się w systemieŚciągnij program w wersji demo z internetuAktywuj zapłacony programStrona głównaDodaj do ulubionychCzęsto zadawane pytaniaNapisz do nasDane teleadresowe producentaStrona główna
Kupuję program Koszty.PL teraz !
Zakup programu
Rejestracja użytkownika
Aktywacja programu
Wersja demo
Funkcje programu
Ekrany przykładowe
Wydruki przykładowe
Wydruki przelewów
Dla kogo jest przeznaczony ?
Opinie o programie
Jak ściągnąć program?
Jak się zarejestrować?
Często zadawane pytania
Napisz do nas
Wyślij do nas e-mail
Dodaj do ulubionych
więcej ekranów ...
ekran główny
powiększ
kategorie
powiększ
Wydruki

powiększ
  Kategorie w czasie

Zestawienie na wydruku ukazuje jak kształtowały się przychody lub wydatki we wszystkich kategoriach przez ostatnich (od daty bieżącej) sześć miesięcy. Dostępne są również zestawienia dotyczące tylko wybranej kategorii.
Stan kont

Wydruk ukazuje zestawienie sumaryczne operacji dla wszystkich kont. Widoczne jest saldo bieżące, stan konta na początek okresu, którego dotyczy zestawienie, sumy przychodów, wydatków, transferów, kwota i procent zmiany stanu konta w tym okresie.
 
powiększ

powiększ
  Wydruk transakcji

Zestawienie na wydruku ukazuje wszystkie zaksięgowane przychody i wydatki. Informacje dotyczą daty przeprowadzenia transakcji, jej kwoty, konta, na jakie wpłynęły lub z którego zostały wyksięgowane środki oraz kontrahenta (opcjonalnie), z którym przeprowadzona została transakcja. Na dole zestawienia znajdują się sumy przychodów i wydatków.
Wydruk transferów

Zestawienie na wydruku ukazuje wszystkie przeprowadzone transakcje wewnętrzne. Informacje dotyczą daty oraz kwoty przeprowadzonej transakcji oraz konta, z którego wypłynęły i konta, na które wpłynęły środki. Okres czasu, za który sporządzone jest zestawienie, można wybierać dowolnie.
 
powiększ

powiększ
  Wydruk symulacji dla kategorii

Wydruk ukazuje zestawienie kwot, które można zaoszczędzić symulując procentowe zmniejszenie wydatków na poszczególne kategorie. Dane dotyczą zmian w okresie miesiąca, kwartału i roku.
Wydruk kont z transakcjami

Wydruk ukazuje zestawienie sumaryczne operacji dla wszystkich kont wraz z transakcjami. Widoczne jest saldo bieżące, stan konta na początek okresu, którego dotyczy zestawienie, sumy przychodów, wydatków, przychodów i wydatków wewnętrznych, kwota i procent zmiany stanu konta w tym okresie. Poniżej wyszczególnione są transakcje dotyczące danego konta. Informacje dotyczą daty, kwoty oraz kategorii, w której przeprowadzona została transakcja.
 
powiększ

powiększ
  Wydruk kategorii

Wydruk ukazuje zestawienie sumaryczne operacji w kategoriach. Obok nazwy kategorii widoczna jest suma operacji przeprowadzonych w tej kategorii.
 
Płatności
bezpieczne zakupy zapewnia
 
Logowanie
identyfikator

hasło

wpisz identyfikator użytkownika nadany przez system i wybrane przez Ciebie hasło

zapomniałem
identyfikatora
lub hasła
 
Zaproś znajomego
wpisz
adres email

Twoje imię

Wpisz adres e-mail znajomego którego chcesz poinformować o istnieniu tej strony
 
Ciekawe linki
Tajlandia.PL
Strona główna Kup program Koszty.PL Zarejestruj się w systemie Ściągnij program w wersji demo z internetu Aktywuj zapłacony program Często zadawane pytania Kontakt Wyślij e-mail
stat4u